Klub Sportowy "Sparta" Rejowiec Fabryczny - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Witamy na nieoficjalnej stronie Klubu Sportowego SPARTA Rejowiec Fabryczny
  • Aktualności:
  • 2018-08-19 Udana inauguracja
  • 2018-08-17 Podsumowanie okresu przygotowawczego
  • 2018-08-02 Terminarz A Klasy
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Hetman Żółkiewka - Unia Białopole 1:5
  • Hutnik Ruda - Huta - Granica Dorohusk 0:3
  • Orzeł Srebrzyszcze - Ogniwo Wierzbica 0:4
  • Sparta Rejowiec Fabryczny - Spółdzielca Siedliszcze 2:1
  • Brat Siennica Nadolna - Unia Rejowiec 4:2
  • Tatran Kraśniczyn - Frassati Fajsławice 1:5
  • Ruch Izbica - Start Krasnystaw 0:5
  •        

Logowanie

Losowa galeria

Tatran - Sparta
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 113, wczoraj: 142
ogółem: 539 201

statystyki szczegółowe

Terminy i wyniki

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-18 Tatran Kraśniczyn 1:6 Start Krasnystaw zobacz ›
2017-08-19 Ruch Izbica 1:2 Hetman Żółkiewka zobacz ›
2017-08-19 Brat Siennica Nadolna 4:1 Frassati Fajsławice zobacz ›
2017-08-19 Sparta Rejowiec Fabryczny 5:1 Unia Rejowiec zobacz ›
2017-08-19 Unia Białopole 3:2 Granica Dorohusk zobacz ›
2017-08-20 Spółdzielca Siedliszcze 3:1 Orzeł Srebrzyszcze zobacz ›
2017-08-20 Hutnik Ruda-Huta 1:3 Ogniwo Wierzbica zobacz ›
2017-08-25 Ruch Izbica 2:3 Tatran Kraśniczyn zobacz ›
2017-08-27 Hetman Żółkiewka 3:0 Granica Dorohusk zobacz ›
2017-08-27 Ogniwo Wierzbica 1:2 Unia Białopole zobacz ›
2017-08-27 Spółdzielca Siedliszcze 7:1 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
2017-08-27 Unia Rejowiec 3:1 Orzeł Srebrzyszcze zobacz ›
2017-08-27 Frassati Fajsławice 2:4 Sparta Rejowiec Fabryczny zobacz ›
2017-08-27 Start Krasnystaw 3:2 Brat Siennica Nadolna zobacz ›
2017-08-30 Tatran Kraśniczyn 0:0 Hetman Żółkiewka zobacz ›
2017-08-30 Sparta Rejowiec Fabryczny 2:1 Start Krasnystaw zobacz ›
2017-08-30 Hutnik Ruda-Huta 1:4 Unia Rejowiec zobacz ›
2017-08-30 Unia Białopole 2:1 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
2017-08-30 Granica Dorohusk 5:1 Ogniwo Wierzbica zobacz ›
2017-08-30 Frassati Fajsławice 6:2 Orzeł Srebrzyszcze zobacz ›
2017-09-06 Brat Siennica Nadolna 5:0 Ruch Izbica zobacz ›
2017-09-02 Hetman Żółkiewka 2:1 Ogniwo Wierzbica zobacz ›
2017-09-03 Spółdzielca Siedliszcze 1:1 Granica Dorohusk zobacz ›
2017-09-03 Unia Rejowiec 0:5 Unia Białopole zobacz ›
2017-09-03 Frassati Fajsławice 8:3 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
2017-09-03 Start Krasnystaw 9:0 Orzeł Srebrzyszcze zobacz ›
2017-09-03 Ruch Izbica 3:7 Sparta Rejowiec Fabryczny zobacz ›
2017-09-03 Brat Siennica Nadolna 3:3 Tatran Kraśniczyn zobacz ›
2017-09-09 Sparta Rejowiec Fabryczny 4:1 Tatran Kraśniczyn zobacz ›
2017-09-09 Granica Dorohusk 3:1 Unia Rejowiec zobacz ›
2017-09-10 Brat Siennica Nadolna 4:2 Hetman Żółkiewka zobacz ›
2017-09-10 Ruch Izbica 8:3 Orzeł Srebrzyszcze zobacz ›
2017-09-10 Hutnik Ruda-Huta 2:6 Start Krasnystaw zobacz ›
2017-09-10 Unia Białopole 4:2 Frassati Fajsławice zobacz ›
2017-09-10 Ogniwo Wierzbica 1:2 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
2017-09-16 Unia Rejowiec 0:1 Ogniwo Wierzbica zobacz ›
2017-09-16 Brat Siennica Nadolna 4:3 Sparta Rejowiec Fabryczny zobacz ›
2017-09-17 Hetman Żółkiewka 3:3 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
2017-09-17 Frassati Fajsławice 4:1 Granica Dorohusk zobacz ›
2017-09-17 Ruch Izbica 10:1 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
2017-09-17 Tatran Kraśniczyn 3:0 Orzeł Srebrzyszcze zobacz ›
2017-09-17 Unia Białopole 0:4 Start Krasnystaw zobacz ›
2017-09-23 Sparta Rejowiec Fabryczny 0:2 Hetman Żółkiewka zobacz ›
2017-09-24 Orzeł Srebrzyszcze 2:2 Brat Siennica Nadolna zobacz ›
2017-09-24 Hutnik Ruda-Huta 4:6 Tatran Kraśniczyn zobacz ›
2017-09-24 Unia Białopole 6:1 Ruch Izbica zobacz ›
2017-09-24 Granica Dorohusk 1:1 Start Krasnystaw zobacz ›
2017-09-24 Ogniwo Wierzbica 0:3 Frassati Fajsławice zobacz ›
2017-09-24 Spółdzielca Siedliszcze 2:3 Unia Rejowiec zobacz ›
2017-09-30 Ruch Izbica 3:0 Granica Dorohusk zobacz ›
2017-09-30 Brat Siennica Nadolna 9:3 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
2017-09-30 Sparta Rejowiec Fabryczny 5:2 Orzeł Srebrzyszcze zobacz ›
2017-10-01 Hetman Żółkiewka 1:3 Unia Rejowiec zobacz ›
2017-10-01 Frassati Fajsławice 7:4 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
2017-10-01 Start Krasnystaw 2:0 Ogniwo Wierzbica zobacz ›
2017-10-01 Tatran Kraśniczyn 1:2 Unia Białopole zobacz ›
Orzeł Srebrzyszcze 3:4 Hetman Żółkiewka zobacz ›
Unia Białopole 1:4 Brat Siennica Nadolna zobacz ›
Granica Dorohusk 2:2 Tatran Kraśniczyn zobacz ›
Ogniwo Wierzbica 0:3 Ruch Izbica zobacz ›
Spółdzielca Siedliszcze 1:4 Start Krasnystaw zobacz ›
Unia Rejowiec 1:2 Frassati Fajsławice zobacz ›
2017-10-08 Hutnik Ruda-Huta 1:1 Sparta Rejowiec Fabryczny zobacz ›
10  Hetman Żółkiewka 3:1 Frassati Fajsławice zobacz ›
10  Start Krasnystaw 2:0 Unia Rejowiec zobacz ›
10  Ruch Izbica 4:1 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
10  Tatran Kraśniczyn 3:1 Ogniwo Wierzbica zobacz ›
10  Brat Siennica Nadolna 4:0 Granica Dorohusk zobacz ›
10  Orzeł Srebrzyszcze 4:1 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
10  2017-10-14 Sparta Rejowiec Fabryczny 0:2 Unia Białopole zobacz ›
11  2017-10-14 Frassati Fajsławice 2:2 Start Krasnystaw zobacz ›
11  2017-10-21 Unia Białopole 3:0 Orzeł Srebrzyszcze zobacz ›
11  2017-10-21 Unia Rejowiec 4:2 Ruch Izbica zobacz ›
11  2017-10-22 Hutnik Ruda-Huta 5:5 Hetman Żółkiewka zobacz ›
11  2017-10-22 Granica Dorohusk 1:6 Sparta Rejowiec Fabryczny zobacz ›
11  2017-10-22 Ogniwo Wierzbica 0:1 Brat Siennica Nadolna zobacz ›
11  2017-10-22 Spółdzielca Siedliszcze 1:1 Tatran Kraśniczyn zobacz ›
12  2017-10-28 Brat Siennica Nadolna 4:1 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
12  2017-10-28 Sparta Rejowiec Fabryczny 3:1 Ogniwo Wierzbica zobacz ›
12  2017-10-29 Orzeł Srebrzyszcze 1:3 Granica Dorohusk zobacz ›
12  2017-10-29 Hutnik Ruda-Huta 2:9 Unia Białopole zobacz ›
12  2017-11-12 Hetman Żółkiewka 1:5 Start Krasnystaw zobacz ›
12  2017-11-12 Ruch Izbica 0:0 Frassati Fajsławice zobacz ›
12  2017-11-12 Tatran Kraśniczyn 1:2 Unia Rejowiec zobacz ›
13  2017-11-04 Granica Dorohusk 2:1 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
13  2017-11-04 Spółdzielca Siedliszcze 0:3 Sparta Rejowiec Fabryczny zobacz ›
13  2017-11-04 Unia Rejowiec 2:5 Brat Siennica Nadolna zobacz ›
13  2017-11-04 Start Krasnystaw 6:3 Ruch Izbica zobacz ›
13  2017-11-05 Unia Białopole 4:2 Hetman Żółkiewka zobacz ›
13  2017-11-05 Ogniwo Wierzbica 2:3 Orzeł Srebrzyszcze zobacz ›
13  2017-11-05 Frassati Fajsławice 4:2 Tatran Kraśniczyn zobacz ›
14  2018-04-07 Unia Rejowiec 2:1 Sparta Rejowiec Fabryczny zobacz ›
14  2018-04-07 Granica Dorohusk 0:3 Unia Białopole zobacz ›
14  2018-04-08 Orzeł Srebrzyszcze 3:1 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
14  2018-04-08 Hetman Żółkiewka 3:0 Ruch Izbica zobacz ›
14  2018-04-08 Start Krasnystaw 5:0 Tatran Kraśniczyn zobacz ›
14  2018-04-08 Frassati Fajsławice 2:4 Brat Siennica Nadolna zobacz ›
14  2018-04-08 Ogniwo Wierzbica 3:0 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
15  2018-04-14 Granica Dorohusk 1:0 Hetman Żółkiewka zobacz ›
15  2018-04-15 Unia Białopole 2:4 Ogniwo Wierzbica zobacz ›
15  2018-04-15 Hutnik Ruda-Huta 0:1 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
15  2018-04-15 Orzeł Srebrzyszcze 1:3 Unia Rejowiec zobacz ›
15  2018-04-15 Sparta Rejowiec Fabryczny 3:1 Frassati Fajsławice zobacz ›
15  2018-04-15 Brat Siennica Nadolna 4:3 Start Krasnystaw zobacz ›
15  2018-04-15 Tatran Kraśniczyn 0:5 Ruch Izbica zobacz ›
16  2018-04-21 Ruch Izbica 2:1 Brat Siennica Nadolna zobacz ›
16  2018-04-21 Unia Rejowiec 4:1 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
16  2018-04-22 Orzeł Srebrzyszcze 3:2 Frassati Fajsławice zobacz ›
16  2018-04-22 Hetman Żółkiewka 4:0 Tatran Kraśniczyn zobacz ›
16  2018-04-22 Start Krasnystaw 1:2 Sparta Rejowiec Fabryczny zobacz ›
16  2018-04-22 Spółdzielca Siedliszcze 0:6 Unia Białopole zobacz ›
16  2018-04-22 Ogniwo Wierzbica 2:1 Granica Dorohusk zobacz ›
17  2018-04-28 Sparta Rejowiec Fabryczny 2:3 Ruch Izbica zobacz ›
17  2018-04-29 Tatran Kraśniczyn 1:5 Brat Siennica Nadolna zobacz ›
17  2018-04-29 Ogniwo Wierzbica 5:0 Hetman Żółkiewka zobacz ›
17  2018-04-29 Granica Dorohusk 2:4 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
17  2018-04-29 Unia Białopole 6:2 Unia Rejowiec zobacz ›
17  2018-04-29 Hutnik Ruda-Huta 0:5 Frassati Fajsławice zobacz ›
17  2018-04-29 Orzeł Srebrzyszcze 1:1 Start Krasnystaw zobacz ›
18  2018-05-02 Orzeł Srebrzyszcze Ruch Izbica 17:00
18  2018-05-02 Hetman Żółkiewka 2:3 Brat Siennica Nadolna zobacz ›
18  2018-05-02 Tatran Kraśniczyn 2:3 Sparta Rejowiec Fabryczny zobacz ›
18  2018-05-02 Start Krasnystaw 17:0 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
18  2018-05-02 Frassati Fajsławice 1:1 Unia Białopole zobacz ›
18  2018-05-02 Unia Rejowiec 2:3 Granica Dorohusk zobacz ›
18  2018-05-02 Spółdzielca Siedliszcze 2:3 Ogniwo Wierzbica zobacz ›
19  2018-05-05 Hutnik Ruda-Huta 0:6 Ruch Izbica zobacz ›
19  2018-05-05 Sparta Rejowiec Fabryczny 0:2 Brat Siennica Nadolna zobacz ›
19  2018-05-06 Start Krasnystaw 2:1 Unia Białopole zobacz ›
19  2018-05-06 Spółdzielca Siedliszcze 0:1 Hetman Żółkiewka zobacz ›
19  2018-05-06 Ogniwo Wierzbica 4:2 Unia Rejowiec zobacz ›
19  2018-05-06 Granica Dorohusk 3:6 Frassati Fajsławice zobacz ›
19  2018-05-06 Orzeł Srebrzyszcze 2:1 Tatran Kraśniczyn zobacz ›
20  Brat Siennica Nadolna 10:1 Orzeł Srebrzyszcze zobacz ›
20  Tatran Kraśniczyn 5:3 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
20  Ruch Izbica 2:3 Unia Białopole zobacz ›
20  Start Krasnystaw 6:0 Granica Dorohusk zobacz ›
20  Frassati Fajsławice 3:4 Ogniwo Wierzbica zobacz ›
20  Unia Rejowiec 5:2 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
20  2018-05-13 Hetman Żółkiewka 4:3 Sparta Rejowiec Fabryczny zobacz ›
21  2018-05-19 Unia Rejowiec 0:0 Hetman Żółkiewka zobacz ›
21  2018-05-19 Ogniwo Wierzbica 0:3 Start Krasnystaw zobacz ›
21  2018-05-19 Granica Dorohusk 2:2 Ruch Izbica zobacz ›
21  2018-05-19 Hutnik Ruda-Huta Brat Siennica Nadolna 17:00
21  2018-05-19 Orzeł Srebrzyszcze 1:0 Sparta Rejowiec Fabryczny zobacz ›
21  2018-05-20 Spółdzielca Siedliszcze Frassati Fajsławice 17:00
21  2018-05-20 Unia Białopole Tatran Kraśniczyn 17:00
22  Hetman Żółkiewka Orzeł Srebrzyszcze 17:00
22  Brat Siennica Nadolna 0:3 Unia Białopole zobacz ›
22  Tatran Kraśniczyn 2:2 Granica Dorohusk zobacz ›
22  Ruch Izbica 2:2 Ogniwo Wierzbica zobacz ›
22  Start Krasnystaw 6:0 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
22  Frassati Fajsławice 5:4 Unia Rejowiec zobacz ›
22  2018-05-26 Sparta Rejowiec Fabryczny 5:0 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
23  2018-05-30 Frassati Fajsławice 4:1 Hetman Żółkiewka zobacz ›
23  2018-05-30 Unia Rejowiec 1:3 Start Krasnystaw zobacz ›
23  2018-05-30 Spółdzielca Siedliszcze 2:1 Ruch Izbica zobacz ›
23  2018-05-30 Ogniwo Wierzbica 3:1 Tatran Kraśniczyn zobacz ›
23  2018-05-30 Granica Dorohusk 2:3 Brat Siennica Nadolna zobacz ›
23  2018-05-30 Unia Białopole 1:2 Sparta Rejowiec Fabryczny zobacz ›
23  2018-05-30 Hutnik Ruda-Huta 2:6 Orzeł Srebrzyszcze zobacz ›
24  2018-06-02 Orzeł Srebrzyszcze 0:1 Unia Białopole zobacz ›
24  2018-06-02 Sparta Rejowiec Fabryczny 2:2 Granica Dorohusk zobacz ›
24  2018-06-03 Hetman Żółkiewka 9:1 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
24  2018-06-03 Brat Siennica Nadolna 2:3 Ogniwo Wierzbica zobacz ›
24  2018-06-03 Tatran Kraśniczyn 0:1 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
24  2018-06-03 Ruch Izbica 5:2 Unia Rejowiec zobacz ›
24  2018-06-03 Start Krasnystaw 6:1 Frassati Fajsławice zobacz ›
25  2018-06-09 Granica Dorohusk 0:1 Orzeł Srebrzyszcze zobacz ›
25  2018-06-10 Ruch Izbica 3:4 Frassati Fajsławice zobacz ›
25  2018-06-10 Start Krasnystaw 4:0 Hetman Żółkiewka zobacz ›
25  2018-06-10 Unia Rejowiec 2:1 Tatran Kraśniczyn zobacz ›
25  2018-06-10 Spółdzielca Siedliszcze 0:1 Brat Siennica Nadolna zobacz ›
25  2018-06-10 Ogniwo Wierzbica 5:2 Sparta Rejowiec Fabryczny zobacz ›
25  2018-06-10 Unia Białopole 3:0 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
26  2018-06-17 Hetman Żółkiewka 1:5 Unia Białopole zobacz ›
26  2018-06-17 Hutnik Ruda-Huta 0:3 Granica Dorohusk zobacz ›
26  2018-06-17 Orzeł Srebrzyszcze 0:4 Ogniwo Wierzbica zobacz ›
26  2018-06-17 Sparta Rejowiec Fabryczny 2:1 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
26  2018-06-17 Brat Siennica Nadolna 4:2 Unia Rejowiec zobacz ›
26  2018-06-17 Tatran Kraśniczyn 1:5 Frassati Fajsławice zobacz ›
26  2018-06-17 Ruch Izbica 0:5 Start Krasnystaw zobacz ›

Najnowsza galeria

Sparta - Hutnik RH
Ładowanie...

Reklama

Ostatnie spotkanie

Sparta Rejowiec FabrycznySpółdzielca Siedliszcze
Sparta Rejowiec Fabryczny 2:1 Spółdzielca Siedliszcze
2018-06-17, 19:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Hetman Żółkiewka 1:5 Unia Białopole
Hutnik Ruda - Huta 0:3 Granica Dorohusk
Orzeł Srebrzyszcze 0:4 Ogniwo Wierzbica
Sparta Rejowiec Fabryczny 2:1 Spółdzielca Siedliszcze
Brat Siennica Nadolna 4:2 Unia Rejowiec
Tatran Kraśniczyn 1:5 Frassati Fajsławice
Ruch Izbica 0:5 Start Krasnystaw

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27