Klub Sportowy "Sparta" Rejowiec Fabryczny - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Losowa galeria

Sparta-Podlasie II
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 66, wczoraj: 74
ogółem: 507 445

statystyki szczegółowe

Terminy i wyniki

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-18 Tatran Kraśniczyn 1:6 Start Krasnystaw zobacz ›
2017-08-19 Ruch Izbica 1:2 Hetman Żółkiewka zobacz ›
2017-08-19 Brat Siennica Nadolna 4:1 Frassati Fajsławice zobacz ›
2017-08-19 Sparta Rejowiec Fabryczny 5:1 Unia Rejowiec zobacz ›
2017-08-19 Unia Białopole 3:2 Granica Dorohusk zobacz ›
2017-08-20 Orzeł Srebrzyszcze Spółdzielca Siedliszcze 15:00
2017-08-20 Hutnik Ruda-Huta 1:3 Ogniwo Wierzbica zobacz ›
2017-08-25 Ruch Izbica 2:3 Tatran Kraśniczyn zobacz ›
2017-08-27 Hetman Żółkiewka 3:0 Granica Dorohusk zobacz ›
2017-08-27 Ogniwo Wierzbica 1:2 Unia Białopole zobacz ›
2017-08-27 Spółdzielca Siedliszcze 7:1 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
2017-08-27 Unia Rejowiec 3:1 Orzeł Srebrzyszcze zobacz ›
2017-08-27 Frassati Fajsławice 2:4 Sparta Rejowiec Fabryczny zobacz ›
2017-08-27 Start Krasnystaw 3:2 Brat Siennica Nadolna zobacz ›
2017-08-30 Tatran Kraśniczyn 0:0 Hetman Żółkiewka zobacz ›
2017-08-30 Sparta Rejowiec Fabryczny 2:1 Start Krasnystaw zobacz ›
2017-08-30 Hutnik Ruda-Huta 1:4 Unia Rejowiec zobacz ›
2017-08-30 Unia Białopole 2:1 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
2017-08-30 Granica Dorohusk 5:1 Ogniwo Wierzbica zobacz ›
2017-08-30 Frassati Fajsławice 6:2 Orzeł Srebrzyszcze zobacz ›
2017-09-06 Brat Siennica Nadolna 5:0 Ruch Izbica zobacz ›
2017-09-02 Hetman Żółkiewka 2:1 Ogniwo Wierzbica zobacz ›
2017-09-03 Spółdzielca Siedliszcze 1:1 Granica Dorohusk zobacz ›
2017-09-03 Unia Rejowiec 0:5 Unia Białopole zobacz ›
2017-09-03 Frassati Fajsławice 8:3 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
2017-09-03 Start Krasnystaw 9:0 Orzeł Srebrzyszcze zobacz ›
2017-09-03 Ruch Izbica 3:7 Sparta Rejowiec Fabryczny zobacz ›
2017-09-03 Brat Siennica Nadolna 3:3 Tatran Kraśniczyn zobacz ›
2017-09-09 Sparta Rejowiec Fabryczny 4:1 Tatran Kraśniczyn zobacz ›
2017-09-09 Granica Dorohusk 3:1 Unia Rejowiec zobacz ›
2017-09-10 Brat Siennica Nadolna 4:2 Hetman Żółkiewka zobacz ›
2017-09-10 Ruch Izbica 8:3 Orzeł Srebrzyszcze zobacz ›
2017-09-10 Hutnik Ruda-Huta 2:6 Start Krasnystaw zobacz ›
2017-09-10 Unia Białopole 4:2 Frassati Fajsławice zobacz ›
2017-09-10 Ogniwo Wierzbica 1:2 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
2017-09-16 Unia Rejowiec 0:1 Ogniwo Wierzbica zobacz ›
2017-09-16 Brat Siennica Nadolna 4:3 Sparta Rejowiec Fabryczny zobacz ›
2017-09-17 Hetman Żółkiewka 3:3 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
2017-09-17 Frassati Fajsławice 4:1 Granica Dorohusk zobacz ›
2017-09-17 Ruch Izbica 10:1 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
2017-09-17 Tatran Kraśniczyn 3:0 Orzeł Srebrzyszcze zobacz ›
2017-09-17 Unia Białopole 0:4 Start Krasnystaw zobacz ›
2017-09-23 Sparta Rejowiec Fabryczny 0:2 Hetman Żółkiewka zobacz ›
2017-09-24 Orzeł Srebrzyszcze 2:2 Brat Siennica Nadolna zobacz ›
2017-09-24 Hutnik Ruda-Huta 4:6 Tatran Kraśniczyn zobacz ›
2017-09-24 Unia Białopole 6:1 Ruch Izbica zobacz ›
2017-09-24 Granica Dorohusk 1:1 Start Krasnystaw zobacz ›
2017-09-24 Ogniwo Wierzbica 0:3 Frassati Fajsławice zobacz ›
2017-09-24 Spółdzielca Siedliszcze 2:3 Unia Rejowiec zobacz ›
2017-09-30 Ruch Izbica 3:0 Granica Dorohusk zobacz ›
2017-09-30 Brat Siennica Nadolna 9:3 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
2017-09-30 Sparta Rejowiec Fabryczny 5:2 Orzeł Srebrzyszcze zobacz ›
2017-10-01 Hetman Żółkiewka 1:3 Unia Rejowiec zobacz ›
2017-10-01 Frassati Fajsławice 7:4 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
2017-10-01 Start Krasnystaw 2:0 Ogniwo Wierzbica zobacz ›
2017-10-01 Tatran Kraśniczyn 1:2 Unia Białopole zobacz ›
Orzeł Srebrzyszcze 3:4 Hetman Żółkiewka zobacz ›
Unia Białopole 1:4 Brat Siennica Nadolna zobacz ›
Granica Dorohusk 2:2 Tatran Kraśniczyn zobacz ›
Ogniwo Wierzbica 3:2 Ruch Izbica zobacz ›
Spółdzielca Siedliszcze 1:4 Start Krasnystaw zobacz ›
Unia Rejowiec 1:2 Frassati Fajsławice zobacz ›
2017-10-08 Hutnik Ruda-Huta 1:1 Sparta Rejowiec Fabryczny zobacz ›
10  Hetman Żółkiewka 3:1 Frassati Fajsławice zobacz ›
10  Start Krasnystaw 2:0 Unia Rejowiec zobacz ›
10  Ruch Izbica 4:1 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
10  Tatran Kraśniczyn 3:1 Ogniwo Wierzbica zobacz ›
10  Brat Siennica Nadolna 4:0 Granica Dorohusk zobacz ›
10  Orzeł Srebrzyszcze 4:1 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
10  2017-10-14 Sparta Rejowiec Fabryczny 0:2 Unia Białopole zobacz ›
11  2017-10-14 Frassati Fajsławice 2:2 Start Krasnystaw zobacz ›
11  2017-10-21 Unia Białopole 3:0 Orzeł Srebrzyszcze zobacz ›
11  2017-10-21 Unia Rejowiec 4:2 Ruch Izbica zobacz ›
11  2017-10-22 Hutnik Ruda-Huta 5:5 Hetman Żółkiewka zobacz ›
11  2017-10-22 Granica Dorohusk 1:6 Sparta Rejowiec Fabryczny zobacz ›
11  2017-10-22 Ogniwo Wierzbica 0:1 Brat Siennica Nadolna zobacz ›
11  2017-10-22 Spółdzielca Siedliszcze 1:1 Tatran Kraśniczyn zobacz ›
12  2017-10-28 Brat Siennica Nadolna 4:1 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
12  2017-10-28 Sparta Rejowiec Fabryczny 3:1 Ogniwo Wierzbica zobacz ›
12  2017-10-29 Orzeł Srebrzyszcze 1:3 Granica Dorohusk zobacz ›
12  2017-10-29 Hutnik Ruda-Huta 2:9 Unia Białopole zobacz ›
12  2017-11-12 Hetman Żółkiewka Start Krasnystaw 17:00
12  2017-11-12 Ruch Izbica Frassati Fajsławice 17:00
12  2017-11-12 Tatran Kraśniczyn 1:2 Unia Rejowiec zobacz ›
13  2017-11-04 Granica Dorohusk 2:1 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
13  2017-11-04 Spółdzielca Siedliszcze 0:3 Sparta Rejowiec Fabryczny zobacz ›
13  2017-11-04 Unia Rejowiec 2:5 Brat Siennica Nadolna zobacz ›
13  2017-11-04 Start Krasnystaw 6:3 Ruch Izbica zobacz ›
13  2017-11-05 Unia Białopole 4:2 Hetman Żółkiewka zobacz ›
13  2017-11-05 Ogniwo Wierzbica 2:3 Orzeł Srebrzyszcze zobacz ›
13  2017-11-05 Frassati Fajsławice 4:2 Tatran Kraśniczyn zobacz ›

Najnowsza galeria

Spółdzielca-Sparta_4_11
Ładowanie...

Reklama

Ostatnie spotkanie

Spółdzielca SiedliszczeSparta Rejowiec Fabryczny
Spółdzielca Siedliszcze 0:3 Sparta Rejowiec Fabryczny
2017-11-04, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Unia Białopole 4:2 Hetman Żółkiewka
Granica Dorohusk 2:1 Hutnik Ruda - Huta
Ogniwo Wierzbica 2:3 Orzeł Srebrzyszcze
Spółdzielca Siedliszcze 0:3 Sparta Rejowiec Fabryczny
Unia Rejowiec 2:5 Brat Siennica Nadolna
Frassati Fajsławice 4:2 Tatran Kraśniczyn
Start Krasnystaw 6:3 Ruch Izbica

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14