W meczu inauguracyjnym rozgrywki IV ligi w Rejowcu Fabrycznym

Sparta zremisowała z Orlętami Luków  1:1 (1:0)

Ziarkowski 1:0 , 38'

Kachniarz 1:1 , 73'

W meczu otwarcia Sparta zremisowała z Orlętami Łuków 1:1. Prowadzenie dla gospodarzy w 38' zdobył niezawodny Jacek Ziarkowski  wykorzystując dogranie Łukasza Kiejdy.

Pierwsza połowa zaczęła się  się od ataków gości skutecznie rozbijanych przez obrońców  na przedpolu Sparty. Strzały z dystansu raczej nie mogły zagrozić bramce Sparty strzeżonej przez Pawła Koleńca - debiutującego w IV lidze. Gospodarze próbowali kontr co także kończyło się na defensywie Orląt. Nadeszła 38' piłkę nad obrońcami do Ziarkowskiego na lewe skrzydło posłał Łukasz Kiejda    mają przed sobą tylko bramkarza Ziaro nie zwykł  marnować  takich sytuacji - 1:0 dla gospodarzy.

Druga połowa to gra gości i kilka kontr Sparty w 50' lew stroną kontrę wyprowadził Kamil Rutkowski  po minięciu dwóch obrońców dograł prostopadłą piłkę do Łukasza Kiejdy na 5m napastnika Sparty  uprzedził  obrońca wybijając piłkę na aut. Kolejne minuty to ataki Orląt i strzały z dystansu, 58' rzut wolny dla gości   z odległości 17 m nad poprzeczką, kolejny strzał z 40 m mija naszą bramkę. w 73' w zamieszaniu  podbramkowym po dwukrotnej dobitce wprowadzony o gry w drugiej połowie Kachniarz  zdobywa bramkę wyrównująca dla Orląt. Ostatnie 15 minut to ataki obydwu drużyn  w 80' Ziaro otrzymuję dogranie na 8 m od K. Kiejdy  niestety dobrze nie opanowuje piłki i  niecelnie strzela obok bramki. Chwilę później sytuacji na zmianę wyniku  w podobnej sytuacji nie wykorzystuje Chybiak strzelając obok bramki. Mecz  kończy się remisem 1:1.

Sparta: Koleniec, Adamiec,Pawłowski, Dąbrowski (61' Rutkowski), Kiejda K, Kiejda Ł( 80' Barabasz) , Krasnowski (75' Kister), Filutowski ( 68' Chybiak) Pawelec, Rutkowski, Ziarkowski.

Orlęta: Lisiewicz,Wysokiński, Szlaski, Padysz, Gryczko, Matuszewski, Kierych (Soćko) , Buga, Kiryło, Botwina (Kachniarz ), Kopieć (Osiak)