lubelskie » IV liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 258, wczoraj: 273
ogółem: 1 368 888
statystyki szczegółowe
W tym sezonie kibiców Sparty czekają podwójne emocje. Oprócz pierwszej drużyny w rozgrywkach A klasy uczestniczyć będzie drużyna rezerw. Drugi zespół Sparty sezon rozpocznie w Bezku gdzie zmierzy się z Leszkopolem, później podejmie u siebie Znicz Siennica Różana oraz pojedzie do Gorzkowa na mecz ze Zrywem.
W załączeniu szczegółowy terminarz.
Termin nr I – 18/19 SIERPNIA 2018 roku (sobota/niedziela)
VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE - HUTNIK RUDA-HUTA
PŁAWANICE KAMIEŃ - HUTNIK DUBECZNO
BUG HANNA - ASTRA LEŚNIOWICE
SAWENA SAWIN - VITRUM WOLA UHRUSKA
MKS SIEDLSKA - PAUZA
LESZKOPOL BEZEK - SPARTA II REJOWIEC FABRYCZNY
ZNICZ SIENNICA RÓZANA - ZRYW GORZKÓW
Termin nr II – 25/26 SIERPNIA 2018 roku (sobota/niedziela)
HUTNIK RUDA-HUTA - ZRYW GORZKÓW
SPARTA II REJOWIEC FABRYCZNY - ZNICZ SIENNICA RÓZANA
LESZKOPOL BEZEK - PAUZA
VITRUM WOLA UHRUSKA - MKS SIEDLSKA
ASTRA LEŚNIOWICE - SAWENA SAWIN
HUTNIK DUBECZNO - BUG HANNA
VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE - PŁAWANICE KAMIEŃ
Termin nr III – 29 SIERPNIA 2018 roku (środa)
PŁAWANICE KAMIEŃ - HUTNIK RUDA-HUTA
BUG HANNA - VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE
SAWENA SAWIN - HUTNIK DUBECZNO
MKS SIEDLSKA - ASTRA LEŚNIOWICE
LESZKOPOL BEZEK - VITRUM WOLA UHRUSKA
ZNICZ SIENNICA RÓZANA - PAUZA
ZRYW GORZKÓW - SPARTA II REJOWIEC FABRYCZNY
Termin nr IV – 01/02 WRZEŚNIA 2018 roku (sobota/niedziela)
HUTNIK RUDA-HUTA - SPARTA II REJOWIEC FABRYCZNY
ZRYW GORZKÓW - PAUZA
VITRUM WOLA UHRUSKA - ZNICZ SIENNICA RÓZANA
ASTRA LEŚNIOWICE - LESZKOPOL BEZEK
HUTNIK DUBECZNO - MKS SIEDLSKA
VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE - SAWENA SAWIN
PŁAWANICE KAMIEŃ - BUG HANNA
Termin nr V – 08/09 WRZEŚNIA 2018 roku (sobota/niedziela)
BUG HANNA - HUTNIK RUDA-HUTA
SAWENA SAWIN - PŁAWANICE KAMIEŃ
MKS SIEDLSKA - VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE
LESZKOPOL BEZEK - HUTNIK DUBECZNO
ZNICZ SIENNICA RÓZANA - ASTRA LEŚNIOWICE
ZRYW GORZKÓW - VITRUM WOLA UHRUSKA
SPARTA II REJOWIEC FABRYCZNY – PAUZA
Termin nr VI – 15/16 WRZEŚNIA 2018 roku (sobota/niedziela)
HUTNIK RUDA-HUTA - PAUZA
VITRUM WOLA UHRUSKA - SPARTA II REJOWIEC FABRYCZNY
ASTRA LEŚNIOWICE - ZRYW GORZKÓW
HUTNIK DUBECZNO - ZNICZ SIENNICA RÓZANA
VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE - LESZKOPOL BEZEK
PŁAWANICE KAMIEŃ - MKS SIEDLSKA
BUG HANNA - SAWENA SAWIN
Termin nr VII – 22/23 WRZEŚNIA 2018 roku (sobota/niedziela)
SAWENA SAWIN - HUTNIK RUDA-HUTA
MKS SIEDLSKA - BUG HANNA
LESZKOPOL BEZEK - PŁAWANICE KAMIEŃ
ZNICZ SIENNICA RÓZANA - VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE
ZRYW GORZKÓW - HUTNIK DUBECZNO
SPARTA II REJOWIEC FABRYCZNY - ASTRA LEŚNIOWICE
VITRUM WOLA UHRUSKA - PAUZA
Termin nr VIII – 29/30 WRZEŚNIA 2019 roku (sobota/niedziela)
HUTNIK RUDA-HUTA - VITRUM WOLA UHRUSKA
ASTRA LEŚNIOWICE - PAUZA
HUTNIK DUBECZNO - SPARTA II REJOWIEC FABRYCZNY
VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE - ZRYW GORZKÓW
PŁAWANICE KAMIEŃ - ZNICZ SIENNICA RÓZANA
BUG HANNA - LESZKOPOL BEZEK
SAWENA SAWIN - MKS SIEDLSKA
Termin nr IX – 06/07 PAŹDZIERNIKA 2018 roku (sobota/niedziela)
MKS SIEDLSKA - HUTNIK RUDA-HUTA
LESZKOPOL BEZEK - SAWENA SAWIN
ZNICZ SIENNICA RÓZANA - BUG HANNA
ZRYW GORZKÓW - PŁAWANICE KAMIEŃ
SPARTA II REJOWIEC FABRYCZNY - VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE
HUTNIK DUBECZNO - PAUZA
VITRUM WOLA UHRUSKA - ASTRA LEŚNIOWICE
Termin nr X- 13/14 PAŹDZIERNIKA 2018 roku (sobota/niedziela)
HUTNIK RUDA-HUTA - ASTRA LEŚNIOWICE
HUTNIK DUBECZNO - VITRUM WOLA UHRUSKA
VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE - PAUZA
PŁAWANICE KAMIEŃ - SPARTA II REJOWIEC FABRYCZNY
BUG HANNA - ZRYW GORZKÓW
SAWENA SAWIN - ZNICZ SIENNICA RÓZANA
MKS SIEDLSKA - LESZKOPOL BEZEK
Termin nr XI – 20/21 PAŹDZIERNIKA 2018 roku (sobota/niedziela)
LESZKOPOL BEZEK - HUTNIK RUDA-HUTA
ZNICZ SIENNICA RÓZANA - MKS SIEDLSKA
ZRYW GORZKÓW - SAWENA SAWIN
SPARTA II REJOWIEC FABRYCZNY - BUG HANNA
PŁAWANICE KAMIEŃ - PAUZA
VITRUM WOLA UHRUSKA -- VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE
ASTRA LEŚNIOWICE - HUTNIK DUBECZNO
Termin nr XII – 27/28 PAŹDZIERNIKA 2018 roku (sobota/niedziela)
HUTNIK RUDA-HUTA - HUTNIK DUBECZNO
VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE - ASTRA LEŚNIOWICE
PŁAWANICE KAMIEŃ - VITRUM WOLA UHRUSKA
BUG HANNA - PAUZA
SAWENA SAWIN - SPARTA II REJOWIEC FABRYCZNY
MKS SIEDLSKA - ZRYW GORZKÓW
LESZKOPOL BEZEK - ZNICZ SIENNICA RÓZANA
Termin nr XIII – 03/04 LISTOPADA 2018 roku (sobota/niedziela)
ZNICZ SIENNICA RÓZANA - HUTNIK RUDA-HUTA
ZRYW GORZKÓW - LESZKOPOL BEZEK
SPARTA II REJOWIEC FABRYCZNY - MKS SIEDLSKA
SAWENA SAWIN - PAUZA
VITRUM WOLA UHRUSKA - BUG HANNA
ASTRA LEŚNIOWICE - PŁAWANICE KAMIEŃ
HUTNIK DUBECZNO - VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE
Górnik II Łęczna | 1:2 | Sparta Rejowiec Fabryczny |
2019-10-20, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 12 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 13 | ||||||||||||||||||||||||
|